دستگاه تصفیه هوا به روش یون منفی شمیم (سایت ترنجی)

تصفیه هوا ترنجی

دستگاه تصفیه هوا را باید به‌درستی ابداعی نوین برای زندگی بهتر و تنفس سالم در عصر ما دانست. آن هم در عصری که گویی همه چیز دست به هم داده تا تنفس سالم و هوای پاک را از ما بگیرد!

از وجو آلاینده‌های محیطی نظیر دود کارخانجات و ریزگردها تا مواد زائد ناشی از سوخت بنزین، یون‌های مثبت معلق در هوا و بسیاری موارد دیگر در این مورد سهم دارند. متاسفانه این روزها مشکلات ویروسی هم به این چرخه وارد شده و عرصه را تنگ‌تر کرده است.

خوشبختانه با وجود تصفیه هوا شمیم، امیدهای تازه‌ای برای داشتن فرصت تنفس سالم ایجاد شده و با قیمت مناسب در اختیار عموم قرار گرفته است.

در این مطلب با ما همراه شوید تا از جزئیات این موضوع بیشتر با هم گفتگو کنیم.

هم‌چنین خواهیم خواند:

  • با شمیم از سلامتی تا صرفه اقتصادی
  • چگونه یون‌های منفی سلامتی و هوای سالم را به ما هدیه می‌دهند؟
  • آیا همه می‌توانند از اطلاعات موجود درباره دستگاه تصفیه شمیم استفاده کنند؟

با ما تا انتهای متن همراهی کنید.

دستگاه تصفیه هوا، دنیای ما و چالش هوای تازه!

این روزها اگر بگوییم آسمان دنیا را دود و مه گرفته، اغراق نکرده‌ایم. هوایی که تنفس می‌کنیم، به‌طور طبیعی ترکیبی از گازهای مختلف با درصدهای متفاوت هستند که در مجموع، امکان حیات و تنفس را برای انسان و دیگر موجودات زنده فراهم کرده‌اند.

اما با وجود آلاینده های گوناگونی که به‌مرور به این سیستم اضافه شده، این هوا دیگر آن هوایی نیست که سال‌ها با آن نفس می‌کشیدیم.

در این شرایط، چاره کار استفاده از دستگاه تصفیه هواست تا این مواد زائد را از صحنه خارج کرده و بار دیگر نفسی به آسودگی بکشیم. اما تجربه ناقصی که در چند دهه اخیر از دستگاه‌های پاکسازی هوا داشته‌ایم، نتایج قاطع و مفید چندانی به‌دست نداده است!

فیلتراسیون هوا به روش‌های قدیمی تنها توانسته بخشی از این آلودگی‌ها را از محیط تنفسی ما خارج کند.

اما این روزها صحبت از تصفیه با روشی متفاوت است که آلاینده‌ها را از محیط حذف و یون‌های منفی و مفید را جایگزین می‌کند. این روش که به تصفیه هوا با یون منفی شهرت دارد، با شیوه‌ای کاملا متفاوت پالایش هوا را انجام می‌دهد.

در ادامه مطلب به روش یونیزاسیون هوا و فواید آن می‌پردازیم.

با ما همراه باشید.

تصفیه هوا با یون منفی: انقلابی در سالم‌سازی هوا!

سال‌ها از زمانی می‌گذرد که با افزایش بار ترافیک شهرها و عملکرد ناقص سوخت‌های فسیلی هوای شهرها رو به ناپاکی گذاشت. اکنون آلودگی از فضای صنعتی و کارخانجات به درون خانه‌ها و از شهرها به روستاها کشیده شده است. تعداد خودرها باز هم بیشتر شده و کارخانجات بیشتری در حاشیه شهرها ساخته شده که به این آلودگی‌ها دامن زده و آنها را افزایش داده است.

در این میان موارد دیگری نیز به این آلودگی‌ها افزوده شده و در این زمینه ناسالم رشد کرده است. از جمله مشکلات باکتریایی و ویروسی با اضافه شدن با این اکوسیستم ناسالم، مشکلات جدیدی به‌وجود آورده است.

وجود یون‌های مثبت فراوان موجود در محیط زندگی هم مزید بر علت شده و عرصه را بر تنفس سالم تنگ‌تر کرده است. مشکلی که با سرایت به سایر سیستم‌های بدن از قبیل قلب و عروق، سلامتی را به‌طور جدی به خطر انداخته است.

اما با ابداع دستگاه تصفیه هوا شمیم، راه حلی در دسترس برای پاکسازی هوا و حذف عوامل زائد و دردسرزا از هوای پدید آمده است.

در ادامه، برای آشنایی بیشتر شما به شیوه عملکرد این دستگاه می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

تصفیه هوا با روش یون منفی: یک تیر و دو نشان!

شیوه امحاء یون‌های مثبت، که اصلی‌ترین عامل آلودگی هوا و آسیب به سیستم تنفسی هستند در تصفیه هوا شمیم، بسیار جالب است. این دستگاه بدون نیاز به فیلتر و با روش بمباران یون‌های مثبت توسط ولتاژ بالا، این مواد را تبدیل به یون های منفی می‌کند.

به ‌این ترتیب همزمان با حذف مواد مضر، یون‌های منفی را با خواص و مزایای فراوان نیز به هوای موجود اضافه می‌کند.

اگر مایلید بدانید این یون‌ها چه فوایدی برای بدن دارند در این بخش با ما همراه باشید.

دستگاه تصفیه هوا شمیم: منبعی در دسترس برای تولید یون‌های منفی!

بنا به گزارش سایت ایسنا یون‌های منفی از عوامل طبیعی موجود در محیط هستند که کاهش آنها باعث بروز مشکلاتی در سیستم‌های مختلف بدن می‌شود. منابع تولید این یون‌ها در طبیعت، اغلب دسترسی آسان یا قابل کنترلی ندارند.

برای مثال از نیروی ریزش آب در آبشارها و برخورد ملکول‌های آب با یکدیگر، یون منفی ایجاد می‌شود که البته دسترسی به آن تنها در شرایط خاص امکان‌پذیر است.

برخورد صاعقه با زمین نیز از دیگر منابع ایجاد یون منفی است! آن هم در شرایطی که خطر برخورد آن با بدن و‌اسیب‌های ناشی از آن، اغلب ما را مجبور به محافظت در برابر این پدیده طبیعی می‌کند.

در چنین شرایطی باید اذعان کرد این یون‌ها علیرغم فواید فراوانی که دارند، غیر قابل کنترل و دسترسی آسان هستند!

چاره چیست؟ چگونه باید به این یون‌های مفید دسترسی یافت و از فواید آنها سود برد؟

ابداع دستگاه تصفیه هوا شمیم، فرصتی بی‌نظیر فراهم آورده که ضمن حذف مواد آلاینده و یون‌های مثبت، این عوامل مفید را تولید و به محیط تنفس خود بیفزاییم.

اما این یون‌ها چه مزایایی دارند؟

در ادامه به این مورد می‌پردازیم.

مزایای استفاده از روش یونیزاسیون هوا و فواید یون‌های منفی برای بدن

  • پاکسازی هوا از یون‌های مثبت و حذف مضرات آنها
  • تسهیل تنفس به‌دلیل عملکرد یون‌های منفی در سبک کردن و حذف ذرات ریزگرد و غبار
  • کاهش فشار خون و تسهیل گردش خون در سطح وسیع
  • کاهش اضطراب از طریق پایین آوردن سطح سروتونین خون
  • کمک به چربی سوزی بهتر و کاهش وزن
  • افزایش فعالیت های ضدمیکروبی در بدن
  • کاهش برخی علائم افسردگی و کسالت در افراد

در پایان…، با دستگاه تصفیه هوا شمیم، تنفس بهتر را تجربه کنیم!

اگر به سلامتی دستگاه تنفسی خود فکر می‌کنید، پیشنهاد می‌شود در تدارک هوای پاک در محیط زندگی خود باشید. تنفس هوای پاک در زمان استراحت، خواب، دورهمی‌های خانوادگی و دیگر ساعات حضور در منزل اهمیت زیادی دارد.

محل کار نیز از دیگر فضاهایی است که با استفاده از دستگاه تصفیه هوا می‌توانید تنفسی سالم و عمیق را با آسودگی‌ خاطر تجربه کنید.

دستگاه تصفیه هوا مدرن بدون نیاز به فیلتر و هزینه‌های جانبی، هرگونه مواد زائد را از محیط خارج کرده و مشکلات ناشی از تنفس هوای ناسالم و دارای یون‌های مثبت را رفع می‌کند.

هم چنین به این روش از فواید یون‌های منفی و عملکرد آنها در بدن بهره مند می‌شوید که عملکرد بهتر ارگان‌های مختلف بدن را نیز در پی خواهد داشت.

هم‌چنین امکان مشاوره در این زمینه از طریق کارشناس فروش نیز برای مشتریان و علاقمندان فراهم آمده است.

منبع : وبسایت ترنجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *