نمایش دادن همه 7 نتیجه

دستگاه تصفیه هوا، تصفیه هوا با یون منفی شمیم

دستگاه تصفیه هوا از ابداعات عصر حاضر و از الزامات زندگی امروزی است. تامین کننده مطمئن نیاز ما به تنفس هوایی پاک که با پیشرفت تکنولوژی و افزایش آلاینده‌های مختلف در محیط زندگی ماشینی، روزبه‌روز کمتر در دسترس است.

تا چندی پیش از این وجود دستگاه‌های تهویه و ایرکاندیشن‌ها به‌تنهایی کفاف تامین هوای پاک را می‌داد. اما در سال‌های اخیر نیاز به تصفیه قوی‌تر و رفع انواع آلودگی و غبار مضر و نانو ذرات غیر قابل رهگیری نیز به بخشی از زندگی روزمره همه ما تبدیل شده است.


مشاهده کامل مطلب

با افزایش ویروس‌ها و عوامل آلرژن و البته شیوع همه‌گیری کرونا، دستگاه‌های تصفیه هوای قدیمی نیز مانند کولر و دیگر انواع فیلترکننده‌های هوا از انجام کامل عمل تصفیه بازمانده و با مشکلات جدی روبرو شدند.

دستگاه تصفیه هوا شمیم، وسیله‌ای ابداعی و مدرن با قابلیت حذف کامل هر نوع آلایندگی هوا و مشکلات ویروسی و باکتریایی موجود در آن بوده که انقلابی در زمینه روش تصفیه هوا ایجاد کرده است.

با شیوع همه‌گیری کرونا و مشکلات ناشی از آن و با توجه به تنفسی بودن راه سرایت این بیماری، استفاده از دستگاه تصفیه هوا برای پیشگیری از سرایت بیماری، ارزش و اهمیت خود را بیشتر و بهتر نشان داده است.

تنفس از مهم‌ترین اعمال حیاتی انسان بوده و ارتباط تنگاتنگ آن با سلامتی بر کسی پوشیده نیست. تا جایی که برای درمان بسیاری از بیماری‌ها و پیشگیری از بروز بسیاری دیگر، از این بخش از بدن کمک گرفته شده و از مزایای اکسیژن‌رسانی جهت درمان استفاده می‌شود.

مشکلات آلودگی هوا در چند سال‌های اخیر به بخشی از زندگی در کلانشهرها و محیط‌های صنعتی تبدیل شده است. هم‌چنین کاربرد این دستگاه‌ها برای افرادی که دارای سبک زندگی یا بیماری‌های خاص بوده و نیاز مبرمی به هوای سالم دارند عمومیت بیشتری یافته است.

دستگاه تصفیه هوا با یون منفی با شیوه‌ای کاملا متفاوت از نمونه‌های کلاسیک نسبت به از بین بردن انواع آلودگی هوا اقدام کرده و ذرات بسیار ریز و متفاوت نظیر ویروس‌ها را نیز از بین می‌برد.

در این روش که با بمباران یون منفی به ذرات و یون‌های مضر هوا انجام می‌شود، انواع ویروس و باکتری و سایر عوامل بیماری‌زا نیز محو و نابود شده و هوای کاملا پاک جهت تنفس آماده می‌شود.

روش کار دستگاه تصفیه هوا شمیم به چه صورت است؟

تصفیه هوا، عملکرد سیستم‌ها و تجهیزات مربوط به آن در سال‌های اخیر مورد توجه زیادی قرار گرفته است. دلیل این اقبال به تصفیه و پالایش هوا و لوازم مربوطه را می‌توان بالا رفتن روزافزون آلاینده‌های محیطی و بیماری‌ها و مشکلات ناشی از آنها دانست.

با توجه به حساسیت دستگاه تنفسی و تاثیر عمیق آن بر سلامتی سایر اعضای بدن، لازم است برای محافظت از آن، تدارکاتی فراهم شود. اما در سال‌های اخیر و با ورود آلاینده‌های جدید و صنعتی به محیط زندگی، دستگاه‌های تصفیه کننده قدیمی دیگر چندان قادر به انجام کامل پالایش هوا نیستند!

مکانیزم دستگاه یونیزاسیون شمیم به چه صورت است؟

مکانیزم دستگاه الهام گرفته شده از رعد و برق (صاعقه) است که می‌تواند حجم زیادی از یون منفی و اکسیژن فعال را در لحظه منتشر کند.

وظیفه یون منفی تولید شده این است که ویروس، باکتری، قارچ و میکروب‌ها را به سمت خود جذب کند و مانع گردش ذرات آلوده در هوا شود. این عمل باعث می‌شود هوایی که تنفس می‌کنیم، هوایی پاک و عاری از هرگونه ویروس و باکتری باشد (حتی ویروس کرونا!)

شیوه عملکرد دستگاه تصفیه هوا شمیم

دستگاه تصفیه هوا شمیم کار پالایش و پاکسازی هوا را با روشی متفاوت و بسیار کامل انجام می‌دهد. در این روش عامل رفع آلودگی به شکل سیال عمل کرده و در کمترین زمان ممکن، بیشترین تاثیر را برجا می‌گذارد. نفوذ یون‌های منفی به مخفی‌ترین بخش‌های غیر قابل دسترس اشیا و سطوح، امکان پاکسازی و تهویه کامل فضا را فراهم می‌کند. علاوه بر یونیزه و تصفیه نمودن هوا، کلیه سطوح تماس نیز از این طریق پاکسازی می‌شوند. این مزیت کاربردی در هیچ یک از نمونه‌های دیگر وجود ندارد. هم‌چنین عمل تصفیه شامل امحا انواع باکتری و ویروس‌های خطرناک نیز بوده و میکروب‌ها را نیز ریشه‌کن می‌کند. قارچ‌ها و دیگر عوامل آلوده کننده و بیماریزا نیز از این عامل پاک کننده در امان نیستند. جریان یون‌های منفی به کلیه بخش‌های محیط نفوذ کرده و هرگونه آلودگی را به‌طور کامل رفع می‌کنند.

تصفیه هوا شمیم در خبرگزاری‌ها

نکته جالب اینکه یون منفی تولید شده از دستگاه، به صورت سیال بوده و تاثیر بسزایی در ضد عفونی و استریل کردن سطوح و نقاط غیرقابل دسترسی دارد. عدم نیاز به فیلتر و محلول‌های ضدعفونی، از دیگر مزایای دستگاه می‌باشد.


تاثیر یون منفی بر انسان

در هنگام بالا رفتن از کوه، قدم زدن در ساحل و یا در هنگام بارندگی تغییری مثبت در روحیه هر انسانی روی می‌دهد. این احساس به دلیل یون‌های منفی است که طبیعت تولید می‌کند. یون‌های منفی برخلاف اسمشان، کاملا برای انسان مفید بوده و حتی باخشی از فرآیند رشد طبیعی بسیاری از گیاهان، یون منفی می‌باشد.

دستگاه تصفیه هوا شمیم، ابتکاری تازه در تصفیه کامل هوا!

دستگاه یونیزاسیون شمیم روش نوینی برای تصفیه هوا ارائه نموده است. در این روش برخلاف نمونه‌های قدیمی نیازی به وجود فیلتر یا تعویض آن وجود ندارد. بلکه ذرات هر نوع آلودگی هوا توسط یون‌های منفی بمباران و محو  می‌شوند. این یون‌ها نه‌تنها خود برای سلامتی مفیدند، بلکه مواد مضر با یون مثبت را نیز از محیط خارج می‌کنند. این کار با تشکیل ملکول‌ها و مشابه با توسط عملکرد آنتی اکسیدان‌ها صورت می‌گیرد. به این ترتیب نیازی به فرایند فیلتراسیون به شیوه قدیمی نیست و از نقصان‌ و هزینه‌های آن نیز خبری نیست!

از مزایای کاربردی دستگاه‌ تصفیه هوا شمیم بیشتر بدانیم!

با وجود آنکه سال‌ها از ابداع نخستین نمونه‌های دستگاه‌های تصفیه کننده هوا می‌گذرد، اما ابداع دستگاهی که بتواند بدون استفاده از فیلتر و با واکنشی متفاوت هوا را پالایش کند، سابقه چندان طولانی ندارد.

اگر این موضوع را نظر اقتصادی مورد توجه قرار دهیم، عدم نیاز به استفاده از فیلتر و تعویض آن را می‌توان برگ برنده‌ای برای کاربران این محصول دانست. موردی که با حذف زمان تعویض و دردسرهای جانبی آن همراه بوده و آسایش و راحتی بیشتر را برای کاربران این دستگاه به همراه دارد.

مزیت دیگر این دستگاه انجام سریع مراحل تصفیه هواست که در زمانی کوتاه و با بهترین کیفیت قابل اجراست. به این ترتیب می‌توانید از نمونه‌های مختلف آن برای فضاهایی با گنجایش مختلف برای پالایش هوا در کوتاه‌ترین زمان بهره جست.

قیمت مناسب و نصب آسان این وسیله نیز کاربران بیشتری را به استفاده از آن تشویق نموده و به اقبال روزافزون مشتریان از این محصول منجر شده است.

اما بیش و پیش از هر مورد دیگری، وسعت طیف پاک‌کنندگی هوا در این محصول است که اشتیاق به داشتن آن را بین کاربران افزایش داده است.

برند پیشتاز شمیم، تجربه‌ای موفق از تصفیه هوا را در دوران کرونا از سر گذرانده و توانسته با حذف این ویروس خطرناک، نتایج مثبتی به کاربران این محصول ارائه دهد.

دستگاه تصفیه هوا با یون منفی شمیم مدل UN1000 رنگ مشکی

تاثیر یون‌های منفی بر انسان چگونه است؟

درست برخلاف آلودگی های میکروبی و ویروسی، و آلاینده‌های شیمیایی موجود در هوا، بدن انسان در واکنش با یون‌های منفی بسیار سود می‌برد. به این ترتیب که مواد مضر و دارای بار مثبت با این مواد ترکیب شده و از بدن یا محیط تنفسی ما خارج می‌شوند. نتیجه این واکنش‌ها برای بدن تنفس بهتر و عمیق‌تر، سوخت و ساز سالم‌تر و مقاومت در برابر اکسیده شدن سلول‌ها و پیشگیری از پیری زودرس سلول‌هاست. این یون‌ها هم‌چنین با کاهش سرتونین و عوامل استرس‌زا در خون، به رفع افسردگی و اضطراب و رسیدن به آرامش کمک می‌کند. هم‌چنین تنفس بهتر که از دستاوردهای کاربرد این دستگاه تصفیه است بر سایر سیستم‌ها از جمله قلب و عروق تاثیر داشته و عملکرد آنها را بهینه سازی می‌کند. از مزیت‌های بزرگ کاربردی آن، عدم نیاز به مکنده یا وجود خروجی مانند نمونه‌های قدیمی است. به این ترتیب می‌توان حتی در فضاهایی با وسعت زیاد و بدون وجود درز و فضای باز نیز، نسبت به تهویه و تصفیه کامل به‌شکل موفقیت‌آمیز اقدام نمود.


فواید یون منفی

با توجه به خاصیت آنتی اکسیدنتی یون منفی، فشار هوای منفی باعث امحای تمامی آلاینده‌ها (میکروب، ویروس و باکتری) که دارای بار مثبت هستند می‌گردد.

  • کاهش علائم افسردگیدر برخی افراد
  • کاهش سروتونین (کمک به مدیریت اضطراب)
  • بهبود عملکرد سیستم تنفسی
  • کاهش فشار خون

سوالات پرتکرار جهت آشنایی با دستگاه تصفیه هوا شمیم (FAQ)

بستن مطلب

دستگاه تصفیه هوا شمیم با تولید یون منفی در فضای شما باعث از بین رفتن انواع ویروس باکتری ها و قارچ ها شده همچنین مانع از انباشت دود و بوی نا مطبع می شود.
تمامی محصولات شمیم دارای یک سال گارانتی تعویض و ۲ سال ضمانت پس از فروش می‌باشد.
این محصول به دست توانمند متخصصان داخلی در داخل کشور عزیزمان تولید می‌گردد.
ما دستگاه تصفیه هوا شمیم را بدون انتشار گاز اوزون تولید کردیم.
دستگاه یونیزاسیون و تصفیه هوا شمیم روش نوینی برای تصفیه هوا ارائه نموده است. در این روش برخلاف نمونه‌های قدیمی نیازی به وجود فیلتر یا تعویض آن وجود ندارد. بلکه ذرات هر نوع آلودگی هوا توسط یون‌های منفی بمباران و محو می‌شوند. این یون‌ها نه‌تنها خود برای سلامتی مفیدند، بلکه مواد مضر با یون مثبت را نیز از محیط خارج می‌کنند. این کار با تشکیل ملکول‌ها و مشابه با توسط عملکرد آنتی اکسیدان‌ها صورت می‌گیرد. به این ترتیب نیازی به فرایند فیلتراسیون به شیوه قدیمی نیست و از نقصان‌ و هزینه‌های آن نیز خبری نیست!