دارای مجوز از مراکز علمی و صنعتی داخلی و بین اللملی

شرکت دانش بنیان و فناور اوج صوت ماندگار شرق یکی از بزرگترین تولید کنندگان دستگاه‌های یونیزاسیون در صنایع تجهیزات پزشـکی، صنعتی و تجاری کشــور است، که با بهره‌گیری از آخرین روش‌های علمی و تکنولوژیک و ترکیبی و استفاده از نیروهای متخصص و متعهد داخلی از نخستین روزهای تاسیس نیل به اصل خودکفایی در تولید برتر، نوآوری و ارتقا کیفیت از طریق انطباق تولید با استانداردهای ملی و بین المللی را سرلوحه کار خویش قرار داده است، این مجموعه دانش بنیان برای پاسخ به نیازها و ضرورت های مهم پیرامون تمیزسازی و پاکسازی هوا و سطوح ، ارتقا سطح ایمنی و سلامت تمامی اقشار جامعه را مورد هدف قرار داده است.

پایبندی به این تفکر موجب گردیده است این مجموعه همچون نگینی درخشان بر تارک صنایع کشور بدرخشد.این شرکت دانش بنیان و فناور عضو پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی بوده و با تولید محصولات متنوع ضدعفونی و تمیزکننده هوا و سطوح، موفق به استقرار سیستم های مدیریت گردیده و توانسته است در سراسر کشور نسبت به فروش محصولات و ارائه خدمات پس از فــروش از طریق نمایندگی های فعال خویش بنماید.

  • در سال ۱۳۹۹ این شرکت موفق به اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت به شماره ۱۱۹۶۶۸۰۶۱۹۴۷ گردید و خط تولید محصولات یونیزاسیون در شهر تبریز با ثبت برند شمیم افتتاح گردید.
  • در راستای تولید با کیفیت مطلوب جهانی این شرکت در ابتدای سال ۱۴۰۱ موفق به اخذ استاندارد و پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری با شماره ۶۵-۲-۱۵۹۲،۱-۱۵۶۲ در گروه فرآوردی وسایل تمیز کننده هوا گردیده و همچنین موفق به دریافت گواهینامه ی سیستم ،مدیریت کیفیت ، خدمات و تولید ISO9001 و گواهینامه ی سیستم مدیریت محیط زیست ISO14001 از کشور انگلستان گردید.
  • شرکت دانش بنیان و فناور اوج صوت ماندگار شرق در حوزه بین المللی نیز موفق به دریافت نشان CE از کشور انگلستان و مجوز صادرات محصول به اروپا گردیده است.
  • همچنین این شرکت در سال ۱۴۰۱ موفق به ثبت محصولات در سامانه IRC ثبت درخواست خرید در سامانه دولتی به شماره مجوز ۶۷۸۲۲۰۹۸۱۹۰۹۴۸۷۶ گردید.
  • شرکت دانش بنیان و فناور اوج صوت ماندگار شرق در حوزه بین المللی نیز موفق به دریافت نشان EC از کشور انگلستان و مجوز صادرات محصول به اروپا گردیده است.
  • همچنین این شرکت در سال ۱۴۰۱ موفق به ثبت محصولات در سامانه IRC ثبت درخواست خرید در سامانه دولتی به شماره مجوز ۶۷۸۲۲۰۹۸۱۹۰۹۴۸۷۶ گردید.