نمایشگاه دستاوردهای هفته پژوهش، فناوری و فن بازار به عنوان رویدادی در مجموعه نظام علم و فناوری است که هدف آن ارائه یافته‌های محققان، پژوهشگران و فناوران، از یک سو و دریافت نیازهای پژوهشی و فناوری از سوی دیگر برای تحکیم و سیستمی نمودن روابط بین کنشگران در این مجموعه و در نهایت تجاری سازی فناوری و ارتقای قدرت رقابت ملی می باشد.
تحقق اهداف مرتبط با چرخه علم و فناوری، تجاری سازی فناوری و فن بازار مستلزم برقراری ارتباط نزدیک بین مراکز علمی و فناوری از یک طرف و مراکز اجرایی، تولیدی و صنعتی (جهت آشنایی متقابل و اعتماد سازی هرچه بیشتر) و موسسات تامین مالی از طرف دیگر می باشد، تا امکان همکاری های متقابل برای دستیابی به منافع طرفین که منافع ملی را به‌دنبال خواهد داشت، میسر گردد.

دستگاه تصفیه هوا کرونا را می توان بخشی ثابت و لازم در زندگی مدرن عصر ما نامید. نیازی که با بالاتر رفتن میزان آلودگی هوا و بروز مشکلات ویروسی هر چه بیشتر نمایان می شود.

دلیل استفاده از دستگاه تصفیه هوا شمیم؟

اما استفاده از این دستگاه در شرایطی که نوع و میزان آلاینده هایی از قبیل نانو ذرات و ویروس ها روز به روز بیشتر می شود چگونه می تواند محیط را از مشکلات ناشی از آنها پاک کند؟

آیا فیلترهای معمولی و چند لایه تصفیه کننده های هوا قادرند ذرات بسیار ریز و موذی آلودگی از جمله ویروس ها را از سرایت به دستگاه تنفسی افراد منع کنند؟

اگر به پاسخ این پرسش ها علاقمندید، این مطلب را تا انتها مطالعه کنید و اطلاعات خود را در زمینه دستگاه تصفیه هوا شمیم و مزیت های کاربردی آن افزایش دهید.

دستگاه تصفیه هوا شمیم یعنی یک نفس راحت!

هوای تمیز و سالم هم مانند آب سالم و دیگر نیازهای طبیعی انسان است. تنفس در محیطی با هوای آلوده و حاوی ذرات مختلف و ناسازگار با ریه ها، خیلی زود آثار و ضررهای خود را نشان داده و آسیب های جدی به سلامتی افراد وارد می کند.علاوه بر همه این موارد، شیوع موارد ویروسی و آلودگی های میکروبی نیز بخشی از این ماجراست. مشکلی که به ویژه در اماکنی با حضور جمع بیشتر دیده می شود.منازل مسکونی، ادارات، کلاس های درس و بیمارستان ها و بسیاری اماکن دیگر مثال های خوبی از چنین موقعیت هایی هستند که در آنها امکان بروز مشکلات تنفسی ناشی از آلودگی هوا به مراتب بیشتر است. شیوع همه گیری کرونا یکی از مواردی است که وجود این معضل را به خوبی نشان داده و بار دیگر نیاز به دستگاهی برای کنترل این مورد را گوشزد می کند. در سال های اخیر نمونه های زیادی از این نوع دستگاه ها تولید و به مشتریان عرضه شده که هر یک با وجود لایه ها و فیلترهای به کار رفته، به نوعی در حذف مواد زائد از هوایی که تنفس می کنیم نقش داشته اند.اما با تغییر ماهیت آلاینده های هوا، امروزه نیاز به وسیله ای کامل تر برای پاکسازی هوا کاملا مشهود است.دستگاه تصفیه هوا شمیم دست به ابداعی تازه زده و این نیاز را تامین نموده است.در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا از ویژگی های این دستگاه نوین برایتان بگوییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *