دستگاه تصفیه هوا کرونا را می توان بخشی ثابت و لازم در زندگی مدرن عصر ما نامید. نیازی که با بالاتر رفتن میزان آلودگی هوا و بروز مشکلات ویروسی هر چه بیشتر نمایان می شود.

دلیل استفاده از دستگاه تصفیه هوا شمیم؟

اما استفاده از این دستگاه در شرایطی که نوع و میزان آلاینده هایی از قبیل نانو ذرات و ویروس ها روز به روز بیشتر می شود چگونه می تواند محیط را از مشکلات ناشی از آنها پاک کند؟

آیا فیلترهای معمولی و چند لایه تصفیه کننده های هوا قادرند ذرات بسیار ریز و موذی آلودگی از جمله ویروس ها را از سرایت به دستگاه تنفسی افراد منع کنند؟

اگر به پاسخ این پرسش ها علاقمندید، این مطلب را تا انتها مطالعه کنید و اطلاعات خود را در زمینه دستگاه تصفیه هوا شمیم و مزیت های کاربردی آن افزایش دهید.

در این مطلب:

با ما همراه باشید.

دلیل استفاده از دستگاه تصفیه هوا شمیم؟

اما استفاده از این دستگاه در شرایطی که نوع و میزان آلاینده هایی از قبیل نانو ذرات و ویروس ها روز به روز بیشتر می شود چگونه می تواند محیط را از مشکلات ناشی از آنها پاک کند؟آیا فیلترهای معمولی و چند لایه تصفیه کننده های هوا قادرند ذرات بسیار ریز و موذی آلودگی از جمله ویروس ها را از سرایت به دستگاه تنفسی افراد منع کنند؟اگر به پاسخ این پرسش ها علاقمندید، این مطلب را تا انتها مطالعه کنید و اطلاعات خود را در زمینه دستگاه تصفیه هوا شمیم و مزیت های کاربردی آن افزایش دهید.در این مطلب:

با ما همراه باشید.

دستگاه تصفیه هوا شمیم یعنی یک نفس راحت!

هوای تمیز و سالم هم مانند آب سالم و دیگر نیازهای طبیعی انسان است. تنفس در محیطی با هوای آلوده و حاوی ذرات مختلف و ناسازگار با ریه ها، خیلی زود آثار و ضررهای خود را نشان داده و آسیب های جدی به سلامتی افراد وارد می کند.علاوه بر همه این موارد، شیوع موارد ویروسی و آلودگی های میکروبی نیز بخشی از این ماجراست. مشکلی که به ویژه در اماکنی با حضور جمع بیشتر دیده می شود.منازل مسکونی، ادارات، کلاس های درس و بیمارستان ها و بسیاری اماکن دیگر مثال های خوبی از چنین موقعیت هایی هستند که در آنها امکان بروز مشکلات تنفسی ناشی از آلودگی هوا به مراتب بیشتر است. شیوع همه گیری کرونا یکی از مواردی است که وجود این معضل را به خوبی نشان داده و بار دیگر نیاز به دستگاهی برای کنترل این مورد را گوشزد می کند. در سال های اخیر نمونه های زیادی از این نوع دستگاه ها تولید و به مشتریان عرضه شده که هر یک با وجود لایه ها و فیلترهای به کار رفته، به نوعی در حذف مواد زائد از هوایی که تنفس می کنیم نقش داشته اند.اما با تغییر ماهیت آلاینده های هوا، امروزه نیاز به وسیله ای کامل تر برای پاکسازی هوا کاملا مشهود است.دستگاه تصفیه هوا شمیم دست به ابداعی تازه زده و این نیاز را تامین نموده است.در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا از ویژگی های این دستگاه نوین برایتان بگوییم.

تصفیه هوا شمیم

دستگاه تصفیه هوا شمیم، طرحی نو…

تنفس از اصلی ترین ارکان حیاتی انسان بوده و بروز هرگونه اختلال در آن حتی برای زمانی کوتاه، زندگی و سلامتی افراد را به طور جدی تهدید می کند.اما این روزها افزایش عوامل آلودگی از انواع مختلف نفس دنیا را بند آورده و به مشکلات زیادی در این زمینه منجر شده است.

چاره چیست؟

در حال حاضر استفاده از یک دستگاه مدرن، مجهز و کامل تصفیه هوا، نظیر آنچه در دستگاه تصفیه هوا شمیم دیده می شود، کاملا حیاتی است.دستگاهی که ضمن حل مشکل تنفس در هوای محیط، هزینه های بالایی را نیز به افراد تحمیل نکرده و برای عموم مردم قابل تهیه باشد در نمونه های قدیمی با وجود همه تلاش صورت گرفته، بسیاری از عوامل آلاینده هوا نظیر نانو ذرات و عوامل میکروبی و ویروسی، در بسیاری موارد با عبور از فیلترها خود را به دستگاه تنفسی رسانده و در نهایت به آن آسیب می رساندند.برند شمیم توانسته با ابداع روشی کاملا جدید و برگرفته از تکنولوژی یونیزاسیون ذرات، این عملکرد را به بهترین نحو ممکن به انجام برساند.

هوای پاک:از انهدام یون های مثبت تا فواید یون منفی…

یون های منفی آزاد موجود در طبیعت فواید زیادی برای بخش های مختلف بدن دارند. از ارتقاء سطح ایمنی و مقاومت بدن و تنظیم خواب و استراحت شبانه تا تسهیل تنفس و بالا بردن میزان اکسیژن خون که عملکرد بهینه سلول ها، عضلات و اعصاب بدن را به دنبال دارد و بسیاری موارد دیگر، همگی از نتایج این عملکرد به شمار می آیند. هرچند اغلب این یون ها در دسترس نیستند.

اما این همه چگونه به دست می آید؟

دستگاه تصفیه هوا شمیم، با مکانیسمی کاملا متفاوت و بدون نیاز به هرگونه فیلتر، ذرات اضافه موجود در هوا را از طریق یونیزه کردن پالایش می کند. به این ترتیب در کنار آلاینده های معمولی نظیر دوده، گرد و غبار و سایر مواد مضر برای بدن، انواع ویروس و باکتری نیز محو و نابود می شوند.

در این فرایند هم چنین ذرات حاوی بار مثبت با تغییر ماهیت به یون های منفی تبدیل شده و مزایای زیادی را نصیب کاربران این بخش از فناوری تصفیه هوا می کنند.

اگر از کرونا گریزانید…

انتخاب شمیم در کنار همه مزایای دیگر، با رفع خطر ویروس کرونا نیز همراه است. این ویروس خطرناک که از هر دستگاه تصفیه دیگری با فیلترهای مدرن و پیشرفته نیز می گذرد، در برابر بمباران یونی این دستگاه قادر به مقاومت نبوده و در زمانی کوتاه از بین می رود.

این همه در کنار فواید اقتصادی این دستگاه و بی نیازی آن به فیلتر و تعویض آن، دستگاه تصفیه هوا کرونا شمیم را به پیشنهادی هوشمندانه برای همه افرادی تبدیل کرده که می خواهند تجربه خوبی از تنفس سالم و ایمن و به دور از ویروس کرونا داشته باشند.

دستگاه تصفیه هوای شمیم

و در پایان…

پیشنهاد ما برای کاربران دستگاه های تصفیه هوا انتخاب نمونه ای مدرن و کامل است که بتواند در کنار مطبوع و تمیز کردن هوا، هنگام استنشاق آن را از خطر آلودگی به ویروس و دیگر عوامل بیماری زا نیز مصون کند. برند مهندسی شمیم، با در اختیار گذاشتن دستگاه ابداعی خود گام مهمی در افزایش سطح سلامتی کاربران برداشته و تندرستی و تنفس مفید و سالم را مهمان خانه های هموطنان نموده است.قیمت مناسب و عدم نیاز به فیلتر نیز، از دیگر مواردی است که با خرید دستگاه تصفیه هوا شمیم نصیب کاربران می شود.ما را در فضای مجازی به نشانی https://shamimaec.com/ خواهید یافت.برای دریافت راهنمایی های بیشتر، مشاوره و ثبت سفارش خرید از این سایت نیز، همکاران کارشناس آماده ارائه خدمات لازم هستند.با دستگاه تصفیه هوا شمیم، تنفسی سال و عمیق را تجربه کنید.

منبع : سایت نمناک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *